Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szanowni Dyrektorzy Szkół,

Z przyjemnością informujemy o otwarciu rezerwacji na naukę pływania dla szkolnych grup zorganizowanych na sezon 2023/2024 na naszym basenie.

 

Nasza placówka oferuje profesjonalną naukę pływania pod nadzorem doświadczonych instruktorów. Naszym celem jest wspieranie rozwoju zdrowego trybu życia oraz kształtowanie umiejętności pływania wśród dzieci i młodzieży. Nasze atrakcyjne warunki, doskonale wyposażony basen oraz zróżnicowany program nauczania sprawiają, że nauka pływania u nas to nie tylko lekcje, ale także fascynująca przygoda.

 

Prosimy o kontakt z naszym kierownikiem ratowników, aby uzyskać więcej informacji oraz dokonać rezerwacji terminów dla swoich szkolnych grup. W załączniku przedstawiamy terminarz rezerwacji w którym zaznaczone są wolne terminy.

 

Dane kontaktowe:

 

Telefon: 661 412 558

 

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Basen - licznik osób

Aktualnie na basenie przebywa 53 osób.

Obiekty OSIR-u

Obiekt rekreacyjno-basenowy został wybudowany w 1999r. Zdobył nagrodę II stopnia w Konkursie PZITB –...

więcej >

Sala sportowa, Orliki ,stadiony należące do OSIR-u od dnia 28.12.20r. do dnia 17.01.01.20r. ...

więcej >

copywrights Ośrodek Sportu i Rekreacji