Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności

{gallery width=140 height=140 alignment=left}http://serwer-cms.home.pl/osirgorakalwaria/images/stories/aktualnosci/plakat_wakacje.jpg{/gallery}Propozycje Ośrodka Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii spędzenia wolnego czasu podczas wakacji dla dzieci i młodzieży.

 

 

 

 

 

 

Wynik postępowania ofertowego do pobrania w pdf -> pobierz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


{gallery width=140 height=140 alignment=left}http://serwer-cms.home.pl/osirgorakalwaria/images/stories/aktualnosci/SWIETO_WISLY_2012.jpg{/gallery} 30 czerwca 2012r. sobota - Tama dojazdowa w Brzuminie/Ostrówiku gmina Góra Kalwaria, godz. 12-18

 

 

Rozpoczęcie atrakcji godz. 12.00

 

 

 

{gallery width=140 height=110 alignment=left}http://serwer-cms.home.pl/osirgorakalwaria/images/stories/obiekty/basen.JPG{/gallery} Uprzejmie informujemy, że 16.06.2012 roku base będzie nieczynny w godzinach 8-15  z powodu odbywających się zawodów pływackich. Za utrudnienia przepraszamy.




WYNIKI KOŃCOWE

 

SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY 1-2


TOR SPRAWNOŚCIOWY:

 

DZIEWCZĘTA                                                                 

1 ZUZANNA KONARSKA

2 NATALIA SADUREK

3 VIKTORIA MUSIAŁEK

CHŁOPCY

1 DENIS MUJEVIC

2 MIKOŁAJ DREWICZ

3 GRZEGORZ KĄKOL

 

SKOK Z MIEJSCA


DZIEWCZĘTA                                                              

1 VIKTORIA MUSIAŁEK

2 JOANNA BRZEZICKA

3 AGNIESZKA ZDUŃCZYK

CHŁOPCY

1 MATEUSZ SZLĄZAK

2 KRYSTIAN JASIŃSKI

3 JAKUB MICHALAK

 

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 1 KG


DZIEWCZĘTA                                                                   

1 VIKTORIA MUSIAŁEK

2 PATRYCJA DĄBROWSKA

3 MONIKA PASZKO

CHŁOPCY

1 OLEK DYTMAR                    

2 JAKUB ZALEWSKI

3 KONRAD WOSZTYL

 

 

SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY 3-4:


- sprint 60m


DZIEWCZĘTA                                                                  

1 MAJA WIŚNIEWSKA

2 JULIA POTRZEBOWSKA

3 LAURA SEKULSKA

CHŁOPCY

1 KONRAD DOMBEK

2 KRZYSZTOF GUMULAK

3 DAWID BĄK

 

- bieg 400m


DZIEWCZĘTA                                                                  

1 MAJA WIŚNIEWSKA

2 JULIA POTRZEBOWSKA

3 LAURA SEKULSKA

 

- bieg 600m

 

CHŁOPCY

1 ROMAN NADWORNIAK

2 KONRAD DOMBEK

3 JAKUB WOSZTYL

 

- skok w dal


DZIEWCZĘTA                                                                  

1 JOANNA ZDUŃCZYK

2 MAGDA ADAMEK

3 KAROLINA BABIK

CHŁOPCY

1 PIOTR KRYSA

2 JAKUB DROZDOWSKI

3 TOMASZ CYNGOT

 

- rzut piłką lekarską 2


DZIEWCZĘTA                                                                  

1 ADA MAŃKOWSKA

2 ZOFIA SZAFRAŃSKA

3 MAŁGORZATA CHARKO

CHŁOPCY

1 TOMASZ CYNGOT

2 PATRYK CACEK

3 JAKUB CZUB

 

SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY 5-6:


- sprint 60m


DZIEWCZĘTA                                                                  

1 IZA KRÓL                                                             

2 OLA STAŃCZAK                                                  

3 GABRIELA KACZMARSKA                                

CHŁOPCY

1 JAKUB ZYGA

2 MICHAŁ PŁATEK

3 DANIEL PALUSZKIEWICZ

 

- bieg 600m


DZIEWCZĘTA                                                                   

1 GARBYSIA KACZMARSKA                               

2 EDYTA SAŁYGA                                                 

3 KAROLINA ROSOCHACKA                                

CHŁOPCY

1 ADRIAN KONARZEWSKI

2 MICHAŁ PŁATEK

3 SEBASTIAN ŚWIĘTOJAŃSKI

 

- skok w dal


DZIEWCZĘTA                                                                  

1 IZA KRÓL                                                             

2 GABRIELA KACZMARSKA                                 

3 EMILIA NOWACKA                                            

CHŁOPCY

1 DAMIAN SZCZEŚNIAK

2 DANIEL PALUSZKIEWICZ

3 ADAM WROCHNA

 

- rzut piłką lekarską 3kg


DZIEWCZĘTA                                                                  

1 ALEKSANDRA PATOKA                                      

2 KAROLINA TARKOWSKA                                  

3 NATALIA STAŃCZYK                                                     

CHŁOPCY

1 KONRAD KĘPIŃSKI

2 MICHAŁ PŁATEK

3 MICHAŁ ADAMEK

 

GIMNAZJUM:


- sprint 100m


DZIEWCZĘTA                                                                  

1 MAGDALENA WIŚNIEWSKA                                            

2 AGNIESZKA URBANOWICZ                                

3 WERONIKA WOŹNICA                                         

CHŁOPCY

1 MICHAŁ KAŃSKI

2 KAMIL JANKOWSKI

3 KONRAD GRABARCZYK

 

- bieg 600m

DZIEWCZĘTA                                                                  

1 KINGA URBANOWICZ                                           

2 JUSTYNA PATERKA                                              

3 JUSTYNA ROSŁOŃ                                               

 

- bieg 1000m

 

CHŁOPCY

1 DAMIAN TOKARSKI

2 MACIEJ BUBIEC

3 GRZEGORZ DURKA

 

- skok w dal


DZIEWCZĘTA                                                                  

1 AGNIESZKA URBANOWICZ                                         

2 MAGDA WIŚNIOWSKA                                       

3 PRZYCZKA OLA                                                 

CHŁOPCY

1 GRZEGORZ DURKA

2 KORAD GRABARCZYK

3 DAMIAN TOKARSKI

 

- rzut piłką lekarską 3 kg


DZIEWCZĘTA                                                                 

1 ALEKSANDRA ROSOCHACKA                          

2 ALEKSANDRA PRZYCZKA                                

3 KATARZYNA LEMPKOWSKA                             

CHŁOPCY

1 GRABARCZYK KONRAD

2 MARCIN MARCINIAK

3 ADRIAN SETNIEWSKI

 

6 czerwca na stadionie miejskim odbyła się gminna impreza DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO.

Główny organizator-Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii oraz współorganizator Zespół Obsługi Placówek Oświatowych pierwotnie planowali przeprowadzić ją w dniu dziecka tj.1 czerwca ale deszczowa pogoda uniemożliwiła to.

 

 

 

 

{gallery width=140 height=140 alignment=left}http://serwer-cms.home.pl/osirgorakalwaria/images/stories/aktualnosci/amatorska_liga.jpg{/gallery}Wyniki piątej kolejki Amatorksiej Ligi Piłki Nożnej Sportica oraz tabela.

 

 

 

 

 



 

{gallery width=140 height=140 alignment=left}http://serwer-cms.home.pl/osirgorakalwaria/images/stories/aktualnosci/amatorska_liga.jpg{/gallery}Wyniki szóstej kolejki Amatorksiej Ligi Piłki Nożnej Sportica oraz tabela.

 

 

 

 

 



 

{gallery width=140 height=140 alignment=left}http://serwer-cms.home.pl/osirgorakalwaria/images/stories/aktualnosci/amatorska_liga.jpg{/gallery}Wyniki siódmej kolejki Amatorksiej Ligi Piłki Nożnej Sportica oraz tabela.

 

 

 

 

 



 

Obiekty OSIR-u

Obiekt rekreacyjno-basenowy został wybudowany w 1999r. Zdobył nagrodę II stopnia w Konkursie PZITB –...

więcej >

To cztery boiska do siatkówki plażowej oraz jedno do beach soccer'a(piłka nożna na plaży). Boiska...

więcej >

Znajduje się na terenie Zespołu Basenowego przy ogrodzeniu od ulicy Chopina oraz przy...

więcej >

Sala sportowa, Orliki ,stadiony należące do OSIR-u od dnia 28.12.20r. do dnia 17.01.01.20r. ...

więcej >

Stadion Miejski ul. Wojska Polskiego 44 05-530 Góra Kalwaria. Pojemność stadionu : 2000 miejsc (...

więcej >

Sala sportowa, Orliki ,stadiony należące do OSIR-u od dnia 28.12.20r. do dnia 17.01.01.20r. ...

więcej >

Stadion w Baniosze  przy ulicy Szkolnej o wymiarach 60 na 100m z trybunami na 150 miejsc. Na...

więcej >

Sala sportowa, Orliki ,stadiony należące do OSIR-u od dnia 28.12.20r. do dnia 17.01.01.20r. ...

więcej >

copywrights Ośrodek Sportu i Rekreacji